KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14088610
nr 1408 8610
Bo Rydstern
(f. 1960), Sverige
Oljemålning, Landskap. Signerad. Olja på duk, 32x43 cm, yttermått inklusive ram: 38x50 cm
Bo Rydstern, svensk bildkonstnär född 1960.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 juli 2021
kl 19:23:41
19/7 19:18:41